top of page
HSportal.PNG

Okna Slavona Progression

Slavona.PNG
passivhaus.jpg

Certifikováno Passivhaus Institut - bezkonkureční tepelné vlastnosti Uw=0.61

  • Pro absolutně čisté provedení jsou prvky HS Portálu a balkónových dveří řešeny přesahovým černěným sklem

  • Vysoké solární zisky

  • Teplý dveřní práh z kompozitu, podkladový profil Compactfoam zlepšuje tepelně izolační vlastnosti detailu

  • Skryté panty, silnější zasklení u větších prvků pro bezpečnost

  • Střídavý falc - technologie střídavého falcu umožňuje v jednom okně použít fixní i otvíravé křídlo. Jedná se o průlomovou metodu. Při výrobě tradiční technologií musí být okno sešroubováno ze dvou dílů, nebo alespoň rozšířeno vloženým nákližkem

  • Dveřní zámky - Vícebodové zámky s automatickými trny a háky zajíždějí do protiplechu zámků, které jsou umístěny na jedné průběžné liště

  • Zvedač křídla - ve standardu dodáváme patentovaný zvedač křídla s pojistkou chybné manipulace. Zvedač brání svěšení křídla a zaručuje jeho lehké uzavření

Modelová řada vychází z idejí minimalismu a nabytých zkušeností se zajištěním vynikajících tepelně izolačních vlastností. Rámy, jež z venkovní strany zůstávají skryté, propůjčují oknům charakteristický vzhled bezrámového zasklení. Jedinečná konstrukce a unikátní design dělají z oken Progression skvělou variantu pro moderní architektonicky atraktivní budovy.

Samozřejmostí je jejich maximální odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhá životnost. V neposlední řadě je nutné zmínit další důležitou vlastnost, a to jejich praktičnost. Kde není rám, tam není téměř co udržovat.

Svět venku nebyl tomu uvnitř nikdy tak blízko. Velká prosklená a přitom lehce posuvná křídla vám dopřejí váš oblíbený výhled za každého počasí.

Rozměrné skleněné tabule, které stačí odsunout a rázem se svět venku propojí se světem uvnitř, lákají čím dál víc. HS portál přináší dva zásadní předpoklady, abyste si tento posun mohli maximálně vychutnat. Za více než deset let jsme jejich podobu i kvalitu přiblížili k dokonalosti.

HS portál poskytuje snadnou manipulaci sto a více kilogramových křídel a vyniká tepleněizolačními vlastnostmi splňujícími přísná kritéria pasivních domů. Zdvižně posuvné dveře v provedení HS PROGRESSION PLUS dokonce získaly prestižní certifikát německého Passivhaus Institutu v Darmstadtu ve třídě phA. Klouzavý, téměř nadnášející se posun až 400 kg v kolejnici, umožňují pojezdové vozíky skryté uvnitř křídla.

bottom of page